آمار بازدیدکنندگان :

تعداد بازدید کنندگان امروز : 130 نفر
کل بازدید امروز : 145
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 427 نفر
کل بازدید دیروز : 439
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 4812 نفر
کل بازدید این ماه : 5118
پس از 10 ماه فعالیت
سایت چهار زبانه قرآنی ـ پژوهشی همدان مجوز رسمی گرفت.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، مرضیه یزدی استاد بازنشسته دانشگاه فرهنگیان و همسر شهید حاج محمدحسین درفشی با مجوز رسمی اقدام به راه‌اندازی سایت قرآنی ـ پژوهشی کرده است.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه از 30 سال گذشته فعالیت فرهنگی خود را در مراکز آموزش عالی تهران و همدان آغاز کرده است، اظهار کرد: در این سال‌ها با 12 تألیف قرآنی چاپ شده به انضمام فیلم زندگی «شهید خانواده» اقدام به راه‌اندازی سایت قرآنی پژوهشی کرد.

مسئول سایت قرآنی ـ پژوهشی تصریح کرد: در حال حاضر این سایت چهار زبانه است که در ادامه به زبان‌های دیگر نیز فعالیت خواهد کرد.

وی با اشاره به آثار چاپی خود؛ از پنج اثر سه زبانه خود خبر داد و گفت: دو اثر دو زبانه لاتین ـ عربی و عربی ـ فرانسه نیز دارم که اثر لاتین ـ عربی چاپ شده و دومی در دست اقدام است.

یزدی تصریح کرد: یک اثر در حوزه ادبیات کودکان با هدف آموزش بسم‌الله به کودکان، دو اثر در حیطه جوانان و مابقی آثار در حیطه بزرگسالان است.

وی به رویکرد سایت قرآنی ـ پژوهشی اشاره کرد و گفت: تفسیر فراز اول سوره مبارکه نور به صورت فیلم و به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی آمده و فیلم تفسیر آیات به زبان فرانسه نیز در دست تهیه است.

مسئول سایت قرآنی ـ پژوهشی همدان با بیان اینکه به زبان آلمانی نیز آیات مذکور ترجمه شده است، عنوان کرد: محور این آیات شریفه با استناد به آیه سوم سوره مبارکه نور و توجه به بهداشت ازدواج از دیدگاه اسلام است.

وی با بیان اینکه این آیه با ارائه طرحی رنگی درج و به سه زبان ترجمه شده است، خاطرنشان کرد: زوجین جوان با مراجعه به همین یک صفحه قرآن کریم، می‌توانند به چگونگی تولید نسلی فرهیخته پی برده و از تولد فرزندان استثنایی و ناقص‌الخلقه در جامعه خودداری کنند.

یزدی آدرس سایت را www.marziiehyazdi.ir اعلام کرد و گفت: این سایت پژوهشی از 10 ماه گذشته فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون موفق به دریافت مجوز رسمی شده است.