آمار بازدیدکنندگان :

تعداد بازدید کنندگان امروز : 233 نفر
کل بازدید امروز : 239
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 519 نفر
کل بازدید دیروز : 615
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 6962 نفر
کل بازدید این ماه : 7620

سومین همایش تجلیل از بانوان فعال قرآنی برگزار شد

 
 
 

سومین همایش تجلیل از بانوان فعال قرآنی برگزار شد

سومين همايش «تجليل از بانوان فعال در عرصه قرآن كريم» 31 خردادماه، در سالن همايش های بين المللی برج ميلاد تهران با استقبال بسيار خوب بانوان برگزار شد.
به گزارش ایکا به نقل از ايكنا، سومين همايش «تجليل از بانوان فعال در عرصه قرآن كريم» با تلاوت آياتی از كلام الله مجيد توسط صالح اطهری فرد، قاری بين المللی كشورمان و اجرای برنامه توسط غفاری، مجری شبكه قرآن و معارف سيما آغاز شد.
در ابتدای مراسم معصومه فرزانه، دبير اين دوره از همايش و مشاور بانوان سازمان اوقاف و امور خيريه طی سخنانی، گفت: زنان فرهيخته كشورمان كسانی هستند كه با اقتدا به امامشان، فرعون زمان را به زير كشيدند و انقلاب اسلامی را پديد آوردند.
وی ادامه داد: با مكاتباتی كه از ماه ها قبل با مراكز قرآنی و نهادهای دولتی داشتيم در مجموعه 150 بانوی قرآنی به دبيرخانه اين همايش معرفی شدند و مستندات و فعاليت های قرآنی آنها برای ما ارسال شد. همچنين امسال به صورت آزمايشی فرم خوداظهاری بر روی پايگاه اطلاع رسانی سازمان اوقاف قرار گرفت و تعدادی، مشخصات خود را به همراه فعاليت های قرآنی خود ارسال كردند كه از 24 برگزيده دو نفر از اين طريق برگزيده شدند.
فرزانه در ادامه از تمامی بانوان فعال قرآنی درخواست كرد تا مشخصات و فعاليت های خود را در عرصه های قرآنی از هم اكنون برای چهارمين دوره اين همايش ارسال كنند.